AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 5WS7B09854
Lenovo

Lenovo 5WS7B09854

Foundation Service + Premier Support - Extended service agreement - parts and labour - 3 years - on-site - business hours / 5 days a week - response time: NBD

Referentie: LNVO957287 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 5WS7B09854 - Actief sinds: 03/08/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk968,90 €1172,37 €
2 stuks964,50 €1167,05 €
3 stuks963,00 €1165,23 €
4 stuks962,30 €1164,38 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
5WS7B09854, EF-XF966SBEGWW
Ultraplatte Carbon Shield Case. Speciaal voor de Samsung Galaxy Z Fold7
Maak kennis met de platste Galaxy Z Fold7 Carbon Shield Case voor de platste Galaxy Z Fold ooit. Het hoesje is slechts 0,8 mm dik en ligt net zo prettig in je hand als je telefoon. Bovendien biedt het optimale bescherming.

Carbon sleek. Carbon slim.
Flinterdun en toch stevig. De Galaxy Z Fold7 Carbon Shield Case is gemaakt van aramide, een duurzame koolstofvezel, en is krasbestendig en verandert niet van kleur.

Ligt prettig in de hand. Biedt optimale bescherming
De Galaxy Z Fold7 Carbon Shield Case is aan de voorkant voorzien van een anti-reflecterende beschermlaag zonder concessies te doen aan de touchresponsiviteit. De Galaxy Z Fold7 Carbon Shield Case biedt aan de achterkant bescherming tegen alledaagse slijtage.
Kenmerken
ServicetypeNext Business Day
Aantal jaar3 jaar
CompatibiliteitDB730S

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 18/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 18/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.