ThinkSystem 2.5" 5300 3.84TB Entry SATA 6Gb Hot Swap SSD, Brother LC-1100HYC cyaan inktcartridge met hoge capaciteit. Print 750 pagina's op A4-formaat.
Verkrijgbaar in andere kleuren:
LC-1100HYBK – zwart
LC-1100HYM – magenta
LC-1100HYY – geel
Met de LC-1100HYC inktcartridge met hoge capaciteit bent u voordelig uit. De LC-1100HYC cartridge werd vakkundig ontworpen om naadloos samen te werken met uw Brother printer en biedt u keer op keer resultaten van de hoogste kwaliteit.
Hoewel het gebruik van goedkopere, merkloze cartridges u op korte termijn geld kan besparen, zijn deze producten vaak niet goed afgestemd op uw Brother printer. Dit kan leiden tot tal van afdrukproblemen en zelfs schade aan uw apparaat toebrengen – is dit dus het risico wel waard? Zorg dus dat u niet zonder komt te zitten en bestel deze LC-1100HYC inktcartridge vandaag.
Door te kiezen voor een originele LC-1100HYC inktcartridge met hoge capaciteit zorgt u ervoor dat uw printer topprestaties blijft leveren en dat elke garantie die u hebt geldig blijft.
Kenmerken
SSD capaciteit: 3,84 TB
SSD-vormfactor: 2.5"
Interface: SATA III
NVMe: Nee
Type geheugen: 3D TLC NAND
Component voor: Server/werkplaats
Hardware encryptie: Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 256-bit AES
Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s
Leessnelheid: 540 MB/s
Schrijfsnelheid: 520 MB/s
Leeslatentie: 175 µs
Schrijflatentie: 350 µs
Hot-swap: Ja
Mean time between failures (MTBF): 3000000 uur
Energie
Stroomverbruik (lezen): 2,5 W
Stroomverbruik (schrijven): 3,8 W
Gewicht en omvang
Gewicht: 70 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T): 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 5 - 95 procent
Trillingsbestendigheid: 3,13 G
Overige specificaties
Certificaten van naleving: RoHS
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS): 84717070
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.