HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Canon 2723C002
Canon

Canon MC-50 - 2723C002

MC-50 - Maintenance Cartridge

Referentie: CANO772576 - Fabrikant: Canon - Code Fabrikant: 2723C002 - Actief sinds: 07/06/2019
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk25,70 €31,10 €
2 stuks21,30 €25,77 €
3 stuks19,80 €23,96 €
4 stuks19,10 €23,11 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
MC-50, Dubbelpack Gloss Optimizer T0870 Ultra Gloss High-Gloss 2
Epson UltraChrome Hi-Gloss2-inkt is de tweede generatie UltraChrome Hi-Gloss-inkttechnologie. Deze zorgt voor glanzende, natuurlijke kleuren en duurzame afdrukken op talloze dragers.
Kenmerken
SoortOrigineel
MerkcompatibiliteitCanon
CompatibiliteitWG7650, WG7650FM, WG7650Z
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84439990

Geschikt voor o.a. Canon WG7240 Inkjet, Canon WG7250 / F / Z Inkjet Business Printers

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.