HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Barco B563217K
Barco

Barco B563217K

- Power adapter - AC 110/220 V

Referentie: BARC940802 - Fabrikant: Barco - Code Fabrikant: B563217K - Actief sinds: 13/02/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk80,80 €97,77 €
2 stuks77,30 €93,53 €
3 stuks76,10 €92,08 €
4 stuks75,50 €91,36 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.25 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
ClickShare, fi-748PRB - Post Imprinter
Post Imprinter voor fi-7480 en fi-7460 - De optionele imprintereenheid drukt na het scannen identificatiemarkeringen zoals datums, alfanumerieke codes en symbolen af op de achterzijde van het originele document. Dit kan bijvoorbeeld gebeuren om aan bepaalde regels te voldoen. De imprinter kan als bewijs dienen dat documenten zijn vastgelegd of, in combinatie met een virtuele imprint op de gedigitaliseerde afbeelding, als kruisverwijzing worden gebruikt.
Kenmerken
Bedoeld voorConferentiecamera
Soort voedingBinnen
MerkcompatibiliteitBarco
CompatibiliteitClickShare Bar Core, ClickShare Bar Pro
Design
Kleur van het productZwart
Geschikt voor gebruik binnenJa
Gewicht en omvang
Breedte90 mm
Diepte85 mm
Hoogte175 mm
Gewicht600 g
Verpakking
Gewicht verpakking600 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 14/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 14/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.