HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Act AK5250
Act

Act AK5250

ACT Netsnoer C14 - CEE 7/3 zwart 0 2 m

Referentie: ACTX973545 - Fabrikant: Act - Code Fabrikant: AK5250 - Actief sinds: 08/03/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk20,80 €25,17 €
2 stuks15,80 €19,12 €
3 stuks11,60 €14,04 €
4 stuks10,80 €13,07 €
5 tot 99999 stuks10,30 €12,46 €
100000 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.06 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Netsnoer C14 - CEE 7/3 zwart 0,2 m, 1 Year Elite POLY G40-T Video Conf/Collab System
Bedrijfsprocessen zijn sterk afhankelijk van virtuele samenwerkingstools, waardoor uw unified communications-omgeving een topprioriteit is. U hebt een supportteam nodig dat uw unieke omgeving en specifieke behoeften begrijpt. Onze Elite Service biedt een holistische supportstrategie die de prestaties optimaliseert en uw rendement op de investering verhoogt.
Kenmerken
Kleur van het productZwart
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeVrouwelijk
Snoerlengte0,2 m
Aansluiting 1C14 stekker
Aansluiting 2CEE7/3
Connector 1 standaardIEC 60320
Connector 1 vormfactorRecht
Connector 2 vormfactorRecht
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Aantal geleiders3
Energie
Ingangsspanning250 V
Stroom5 A
Certificaten
CertificeringCE, VDE
Verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Garantieperiode5 jaar

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 08/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 08/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.