StarTech.com

StarTech.com 10G-SFPP-LR-ST

Brocade 10G-SFPP-LR CompatibleáSFP+ Module - SFP+ transceiver module (equivalent to: Brocade 10G-SFPP-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

Gewenste aantal:  
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 of meer stuks149,80 €181,26 €
Nu
Nu Gratis-Transport
Taxen per eenheid excl. BTW
StarTech.com 10G-SFPP-LR-ST Auvibel:0,00 €
Bebat:0,00 €
Recupel:0,00 €
Reprobel:0,00 €

Vragen/Bemerkingen
Contacteer Koen Steyaert
25/10/2019
 
‣ Specificaties ‣ Promotie ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-LR Compatible SFP+ Module - 10GBase-LR Fiber Optical Transceiver (10G-SFPP-LR-ST)
10 Gbps | Single Mode Fiber | LC | 10 km (6.2 mi) | Lifetime Warranty

The 10G-SFPP-LR-ST is a Brocade 10G-SFPP-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with Brocade brand switches and routers. It delivers dependable 10 GbE connectivity over fiber cable, for 10GBase-LR compliant networks, with a maximum distance of up to 10 km (6.2 mi).

Technical Specifications:

Wavelength: 1310nm

Maximum Data Transfer Rate: 10 Gbps

Type: Single Mode

Connection Type: LC Connector

Maximum Transfer Distance: 10 km (6.2 mi)

MTBF: 1,386,624,697 hours

Power Consumption: < 1.3W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Yes

This SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions.

StarTech.com SFPs

All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty and free lifetime multilingual technical support. StarTech.com offers a wide variety of SFP modules and direct-attach SFP cables, providing the convenience and reliability you need to ensure dependable network performance.

The StarTech.com Advantage

- 100% Compatibility with Brocade 10G-SFPP-LR guaranteed
- StarTech.com SFP modules are backed by a lifetime warranty
- Meets or exceeds OEM specifications and Multi-Source Agreement (MSA) industry standards
Prestatie
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Vezel-optische connectorLC
SFP-zendernormLR
Maximaal bereik10000 m
Golflengte1310 nm
Fiber ethernet cabling technologie10GBASE-LR
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Kenmerken
Kleur van het productZilver
Hot-swapJa
Mean time between failures (MTBF)1386624697 uur
MerkcompatibiliteitBrocade
Compatibele producten10G-SFPP-LR
CertificeringCE, FCC, UR
Energie
Typisch stroomverbruik1,3 W
Gewicht en omvang
Breedte58,4 mm
Diepte13,9 mm
Hoogte13,7 mm
Gewicht21 g
Verpakking
Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
Breedte verpakking90 mm
Diepte verpakking115 mm
Hoogte verpakking31 mm
Gewicht verpakking50 g

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van een respectievelijke bedrijven en zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectievelijke producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 15/12/2019 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 15/12/2019 tot einde voorraad/leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bvba het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel,Reprobel en BTW ,exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.

2Compute maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Door verder te surfen, stemt U in met het gebruik van deze cookies en verklaart U tevens akkoord te gaan met onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Ter info:
  • ons Cookie-beleid vindt U hier.
  • onze verkoopsvoorwaarden vindt U hier.

Ik begrijp en aanvaard het. Niet meer tonen.